Locations

TILSETTE | Leiing og administrasjon

Sveinung Søyland Moen

Direktør

Sveinung.Soyland.Moen@ryfylkemuseet.no

919 08 061

Sanja Ignjatic

Kontorleiar

Sanja.Ignjatic@ryfylkemuseet.no

480 62 758

Maria Corazon Dørheim

Reinhaldar

post@ryfylkemuseet.no

52 79 29 50

IMG_8840

Mohamed Sayid Ali

Reinhaldar

post@ryfylkemuseet.no

52 79 29 50

TILSETTE | Samlingsavdeling

Trygve Brandal

Avdelingsleiar og førstekonservator

trygve.brandal@ryfylkemuseet.no

919 05 602

Bernd Elmies

Arkivar

Bernd.Elmies@ryfylkemuseet.no

919 00 152

TILSETTE | Formidlingsavdeling

Janneke Wijgergangs

Formidlar/avdelingsleiar (til 01.01.18)

Janneke.Wijgergangs@ryfylkemuseet.no

911 12 973

Kjersti Moe

Formidlar (avdelingsleiar frå 01.01.18)

Kjersti.Moe@ryfylkemuseet.no

919 01 255

Gøril Ramo Håve

Formidlar/Samlingsavdeling (vikar)

goril.ramo.have@ryfylkemuseet.no

919 00 312

TILSETTE | Folkemusikkarkivet

Tove Solheim

Arkivar

tove.solheim@ryfylkemuseet.no

959 24 144

Åshild Vetrhus

Avdelingsleiar

ashild.vetrhus@ryfylkemuseet.no

975 03 463

TILSETTE | Bygningsavdeling

Stina Ekelund Erlandsen

Avdelingsleiar

Stina.ekelund.erlandsen@ryfylkemuseet.no

919 05 106

Sven Hoftun

Driftsleiar/museumshandverkar

Sven.Hoftun@ryfylkemuseet.no

959 09 447

Grete Holmboe

Rådgjevar

Grete.Holmboe@ryfylkemuseet.no

480 01 359

IMG_0333

Kirsten Hellerdal Fosstveit

Bygningsantikvar, fellesstilling for regionsmusea i Rogaland

Kirsten.hellerdal.fosstveit@ryfylkemuseet.no

476 34 571

Kjell Johnsen

Museumshandverkar

Kjell.Johnsen@ryfylkemuseet.no

970 37 615

IMG_9012-KG

Kjell Gunnar Haraldseid

Museumshandverkar

Kjell.Gunnar.Haraldseid@ryfylkemuseet.no

976 06 443

Ådne Jordebrekk Fermann

Lærling

post@ryfylkemuseet.no

52 79 29 50

TILSETTE | Forsking

Ernst Berge Drange

Førstekonservator/bygdebokskrivar

Ernst.Berge.Drange@ryfylkemuseet.no

951 65 913

Anette Opheim

Prosjektmedarbeidar

Anette.Opheim@ryfylkemuseet.no

919 01 610

Roy Høibo

Prosjektmedarbeidar/rådgjevar

Roy.Hoibo@ryfylkemuseet.no

900 66 147